• V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať vedúcu ZŠS, Ing. Veroniku Ešše

• Tel. číslo: 037/7894115, 0910 778 635
        • Email: veronika.esse1604@gmail.com

Výpočet sumy stravného od 01.05.2023:

MŠ (desiata 0,50€ + obed 1,20€ + olovrant 0,40€)  x  počet dní v mesiaci  +  3€/mesiac réžia - platba sa zníži o dotáciu na oprávnené obedy - obed (deň) 1,40€ x počet dní

ZŠ I. stupeň( 1.- 4.)     obed 1,70€   x   počet dní v mesiaci   +  3€/mesiac réžia - platba sa zníži o dotáciu na oprávnené obedy - obed (deň) 2,10€ x počet dní

ZŠ II. stupeň( 5.- 9.)    obed 1,90€   x   počet dní v mesiaci   +  3€/mesiac réžia - platba sa zníži o dotáciu na oprávnené obedy - obed (deň) 2,30€ x počet dní

Dotácia sa uplatňuje len na oprávnené obedy, t. j. dieťa predškolák (MŠ) alebo dieťa v hmotnej núdzi, životnom minime, žiak/-čka ZŠ, ak sa zúčastnili výchovno-vzdelávacieho procesu, boli na obed prihlásení a obed odobrali.

Ak žiak nie je z obedu odhlásený a nezúčastnil sa výchovno-vzdelávacieho procesu alebo bol prihlásený, zúčastnil sa výchovno-vzdelávacieho procesu, ale obed neodobral platí zákonný zástupca celý obed bez nároku na dotáciu.

Prihlaska_na_stravovanie_MS_od_1.9.2023.docx

Prihlaska_na_stravovanie_ZS_od_1.9.2023.docx

Ziadost_o_dotaciu_na_stavovanie-010923.pdf

Zákonný zástupca dieťaťa uhrádza stravné vrátane režijných nákladov (3 €/mesiac) v súlade Dodatkom č. 2 k VZN č. 42/2021  obce Nové Sady mesačne vopred do 15. dňa v mesiaci. Tí, ktorí požiadali o dotáciu (ZŠ), zaplatia preddavok 15€ (kredit), z ktorého budú odúčtované neoprávnené odobraté obedy.

V školskej jedálni sa pripravuje strava len pre žiakov, ktorí sú na stravu riadne prihlásení, t.z. odovzdali riadne vyplnenú prihlášku na stravovanie:

Na základe záväznej prihlášky je žiak prihlásený na obedy na každý deň školského vyučovania okrem dní, z ktorých ho zákonný zástupca zo stravy odhlásil. Odhlásiť žiaka zo stravy je možné najneskôr do 13.30 hod. v predchádzajúci deň:

• prostredníctvom internetovej žiackej knižky,
        • aplikácie EDUPAGE,
        • telefonicky u vedúcej ZŠS.

V prvý deň choroby aj ráno do 7.30 hod. u vedúcej ZŠS na tel. č.: 037/7894115, 0910 778 635 alebo si neodhlásenú stravu odoberiete do obedára vo vyhradenom priestore v čase od 12.00 do 12.30 hod.

Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.