• Záujmové vzdelávanie

• Vzdelávací poukaz reprezentuje osobitný štátny finančný príspevok na záujmové vzdelávanie na školský rok 2023/2024.

Každý žiak môže vzdelávací poukaz odovzdať do 25.09.2023 niektorej škole, centru voľného času alebo inému školskému zariadeniu, ktoré mu bude v tomto školskom roku poskytovať záujmové vzdelávanie. Každý žiak môže navštevovať viaceré záujmové aktivity v rôznych vzdelávacích inštitúciách, poukaz však môže poskytnúť iba jednej škole alebo jednému školskému zariadeniu v danom školskom roku podľa vlastného výberu.

Ak sa Vaše dieťa v tomto školskom roku rozhodne pracovať v niektorom zo záujmových útvarov v ZŠ s MŠ Nové Sady 176, prosíme, aby ste podpísaný vzdelávací poukaz doručili do školy najneskôr do 21.09.2023. Prosíme Vás, aby ste pri podpisovaní vzdelávacieho poukazu nepoužívali gélové, zmizíkovacie a gumovacie pero (vzdelávací poukaz sa opätovne vkladá do tlačiarne a vplyvom tepla sa Váš podpis "stratí ").  Ďakujeme